skolickanafarme@email.cz  |  724 014 649

NÁŠ TÝM


IVANA ZELINOVÁ

Ředitelka a autorka projektu Školička na farmě. Dlouholeté zkušenosti s dětmi i předškolního věku v rámci ozdravných letních i zimních táborů. Certifikáty akreditované MŠMT: Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, Hlavní vedoucí zotavovacích akcí dětí a mládeže, Zdravotník zotavovacích akcí (Červený kříž), lektorka dětské jógy – akreditace MŠMT.

„Jako máma dvou dětí jsem pochopila, že smyslem mého života jsou děti, kdekoliv a kdykoliv. Práce a společné chvíle s nimi naplňuje a obohacuje můj život a dodává mi neskutečnou energii. Stejně jako vzdělávání a nové, především přirozené formy a metody práce s dětmi. Odjakživa jsem v neustálém kontaktu s přírodou a zvířaty. Smích a malá zářivá očka šťastných a spokojených dětí jsou pro mě tou největší odměnou. Ctím individualitu a přirozenost každého dítěte a snažím se všem ukázat přirozený svět.“


TETA LUCKA

Zástupkyně DS Školička na farmě. Certifikát akreditovaný MŠMT – chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

„Jsem laskavá teta, která ctí individualitu a osobnost každého dítěte. Mým velkým snem byla práce s dětmi, už jako malá jsem si hrála na učitelku a mé sny mne dovedly až tady do Školičky na farmě. Po kurzu chůvy jsem se stala maminkou mého syna Oliverka. Práce s dětmi mne velice baví a naplňuje. Co je pro mně nejdůležitější? Spokojené a šťastné dítě.“


TETA KIKI

Střední zdravotnická škola, obor: sociální činnost a specializace pro děti 1 až 3 roky. Zdravotník zotavovacích akcí. Europass Mobility: mezinárodní doklad o odborné praxi ve Spolkové republice Německo.

„Když jsem se po absolvování školy rozhodovala, jakým směrem se vydat, věděla jsem, že právě děti budou tou nejlepší volbou. Díky veliké rodině a kupě mladších sourozenců a synovců jsem s dětmi v kontaktu neustále. Také díky práci zdravotníka zotavovacích akcí na táborech jsem si uvědomila, že děti jsou pro mne tou největší inspirací, tudíž tou správnou cestou. Práce s nimi je neskutečně krásná, radostná a obohacující. Každé dítě si zaslouží individuální, láskyplný přístup, který bude rozvíjet jeho osobnost. Snažím se být pro děti hlavně oporou, vzorem a zároveň nejlepším přítelem, na kterého se vždy mohou spolehnout. Největší odměnou za tuto práci je pro mne nefalšovaná dětská radost a spokojenost.“


TETA ÁJA

Odmala se pohybuji v prostředí mateřské školy, jelikož moje maminka je učitelkou už 40 let. Často jsem jí chodila do školky pomáhat a byla jsem nadšená z toho, jak krásnou a smysluplnou práci si moje maminka ve svém životě zvolila. Odmalička mne také k ní sama přirozenou cestou vedla a já se rozhodla jít v jejích stopách. S dětmi mám bohatou zkušenost nejen ze školky, ale také díky výchově vlastních tří dětí. Ráda s dětmi tancuji, zpívám, tvořím a učím je novým věcem, jsem usměvavá a přátelská teta.

 


TETA VENDY

Starám se o plná bříška dětí, aby měly pestrou a vyváženou stravu a hlavně jim ve školce chutnalo. Také se starám o to, aby školka zářila čistotou a děti pobývaly ve zdravém prostředí. Pečuji o všechna zvířátka, aby byly v čistotě a nikdy neměly hlad. Sama jsem maminkou předškoláka a práce mezi dětmi a pro děti mne velmi naplňuje. Mám pro ně vždy otevřenou náruč, když potřebují konejšit, láskyplné pohlazení nebo pochovat.

 

 


    SISINKA, HONEY A AMOREK

Maskotem Školičky je francouzský buldoček Sisinka. Lásku dětem předává živý plyšový medvídek, trpasličí pejsek pomeranian – Honey (Med). A radost ze života vždy milující a věrný kamarád z útulku, pan „ředitel“ Amorek.