skolickanafarme@email.cz  |  724 014 649

MINITÁBORY

JSME SPECIALISTÉ A DLOUHODOBĚ ORGANIZUJEME LETNÍ A ZIMNÍ OZDRAVNÉ MINITÁBORY A TÁBORY VE ZDRAVÉM PROSTŘEDÍ HORNÍ BEČVY.
Veškeré info najdete na www.taboryvbeskydech.cz

 

Zážitkové pobyty – minitábory pro dospěláky s dětmi (rozklikněte)
Maminky, tatínkové, babičky, dědečkové či tety a strejdové – prožijte s námi a hlavně s Vašimi dětmi nezapomenutelné dny s naprosto exkluzivním a ojedinělým programem pro všechny. Prožijte senzační a nezapomenutelné dny na zdravém vzduchu s vašimi dětmi a vnoučaty i s přáteli.
Dny, na které opravdu nezapomenete a budete na ně i za mnoho let vždy s láskou vzpomínat. Přejeme si, abyste měli jen  krásné prožitky a zažili dny bez každodenních starostí naplněné zábavou a milou péčí o Vaše tělo i duši a současně radostí z toho, jak Vašim dětem a vnoučkům nadšením svítí jejich malá očka. Abyste zažili dny, v nichž se rodí nová přátelství…
Tyto naše pobyty a tábory doporučují i dětští lékaři.

Na chvíle, když jsem na tyto pobyty sama jezdila jako máma dvou malých dětí, nikdy nezapomenu. Přes den jsme společně dováděli s dětmi a těšili se z jejich rozjařených úsměvů, večer jsme u chůviček a vína tvořili a povídali si a těšili se na další den. Ty společné pobyty s našimi ratolestmi byly prostě senzační a nezapomenutelné. A já bych ráda takové dny naplněné štěstím předávala dál. S kolektivem zkušených animátorů a profesionálů ve svém oboru jsme pro Vás a Vaše děti od 0 do 14 let připravili právě takovéto pobyty s jedinečným programem zaměřeným na děti dle jejich věku a samozřejmě i na dospěláky.
Naše ozdravné a programově ojedinělé pobyty Dospěláci s dětmi vznikly pro spokojenost všech a jsou určeny nejen pro rodiče dětí, ale také jejich prarodiče, tety a strejdy. Nabízíme tak jedinečnou možnost, jak společně prožít radostné i dobrodružné chvíle kouzelného světa dětských her. Možnost poznat své dítě v nevšedních a nových situacích a ještě více prohloubit vzájemné pouto.
Na zdravém vzduchu a v čisté přírodě kouzelné Horní Bečvy – Chráněné krajinné oblasti Beskyd, kde plíce dětí mohou krásně regenerovat. Podívejte se do Fotogalerie z našich minulých akcí a na VIDEO.

ZÁŽITKOVÉ PROGRAMY:
DĚTI: Pro starší děti (od 2 let) je připraven tvořivý, hudební a sportovní program v herně i venku.
Kreativní dílnička, muzikoterapie, plavání, tanečky, maškarní reje, stezka odvahy, cesta za pokladem, olympiády a tématicky laděný program vždy ke každému pobytu.
DOSPĚLÁCI: bloky kreativního tvoření tématicky laděné k určitému pobytu a období, meditace, jóga, orientální tance i cvičení, terapie, přednášky a lekce hubnutí, posilování vlastním tělem: děti ve věku 2-10 let budou mít v době vašich kurzů zajištěný aktivní program. Děti od 10 let se již mohou účastnit kurzů. A aby vás nebolelo tělo, nebude chybět pohyb v podobě různých forem cvičení jako strečink, bodystyling aj. Zejména tatínci uvítají střelbu z kuší i vzduchovek, sportovní turnaje, fotbal, šipky, pétanque, stolní tenis, noční orientace v temném lese aj. Chybět nebude ani karaoke a zábavné soutěže. Možnost pronajmutí za zvýhodněnou cenu antukové tenisové hřiště.
DOSPĚLÁCI S DĚTMI: společná dílnička, tanečky, cvičení, divadlo, večerní hra a stezka odvahy, táborák, soutěže, vycházky v kouzelné přírodě i na houby, solná jeskyně. Výlety na velmi atraktivní místa. Plavání ve vnitřním i venkovním bazénu. Svezení se v terénu na koni a psím spřežením. Atraktivní výlety.
• na pobytu je zajištěno zdravotní zabezpečení, včetně zdravotního materiálu a léků. Možnost různých diet.
• ceny a sladkosti v soutěžích
• vybavená hernička včetně kreativních her pro větší děti
• na našich pobytech posílíte jedinečných vztah s dítětem, které můžete poznat ve zcela nových situacích. Veškeré programy, hry a soutěže přispívají k budování sebevědomí, vůle i samostatnosti

Naše pobyty na zdravém vzduchu doporučují pediatři:

„Pro děti ze smogem zatížených oblastí je důležité, aby trávily co nejvíce volného času ve zdravém prostředí a jejich plíce tak mohly regenerovat po celý rok. Ideální jsou právě ozdravné pobyty v čistém prostředí Horní Bečvy“

doporučuje pediatrička Jana Zamarská.

WordPress PopUp